У ДМР відбулася зустріч міського голови Тараса Кучми та керівника Дрогобицької ОДПІ Руслана Коржа щодо мобілізації надходження місцевих податків. ФОТО

Днями у Дрогобицькій міській раді відбулася зустріч керівництва міста та керівництва Дрогобицької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області.

Участь у зустрічі взяли міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно з першим заступником Ігорем Германом та начальником фінансового управління ДМР Оксаною Савран і керівництво Дрогобицької ОДПІ, зокрема керівник — Руслан Корж.

Під час зустрічі обговорили питання щодо посилення податкової спроможності міського бюджету Дрогобича, зокрема щодо надходжень ПДФО, акцизного збору, екологічного податку та рентної плати, місцевих податків і зборів, а також шляхів підвищення ефективності координації діяльності органів ДФС і місцевих фінансових органів у сфері обліку платників податків і податкових надходжень.

За результатами обговорення обидві сторони дійшли згоди, що лише відкрита співпраця органів ДФС та міської влади має всі можливості мобілізувати надходження податків і зборів до місцевого бюджету Дрогобича.

Зацікавленість статтею
[Всього: 4 Середня оцінка: 4]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні