У 2019 році у Дрогобичі планують завершити три масштабні проекти: реконструкцію центральної площі міста у Дрогобичі, стадіону «Галичина» та будівництво нового ЦНАПу, — КП «УКБ»


Впродовж 2018 року у Дрогобичі реалізовували три масштабні проекти. Зокрема мова йде про реконструкцію центральної площі міста — площі Ринок, реконструкцію стадіону «Галичина» та будівництво нового ЦНАПу.

Реалізація кожного з цих проектів розрахована на декілька років і в основному відбувається за кошти державного та обласного бюджетів.

Про хід реалізації цих трьох проектів повідомили у КП «Управління капітального будівництва».

Реконструкцію площі Ринок розпочато у вересні 2017 року. Завершення реалізації проекту відбудеться у 2019 році.

Станом на сьогодні, як повідомляють в КП «Управління капітального будівництва», із запланованих робіт, відповідно до проекту, проведено повну заміну технологічних мереж: електрокабелів, дощової каналізації, проведено близько 70% бетонування площі та замощено бруківкою більше 50% площі.

За весь період реконструкції площі заплановано замощення площі новою бруківкою, облаштування фонтану, системи вуличного освітлення, облаштування зон відпочинку, розміщення лав, висадка декоративних дерев та рослин, озеленення.

Також у КП «УКБ» зазначають, що реконструкція центральної площі міста відбувається в основному за кошти державного бюджету, однак у 2018 році із запланованих 10 мільйонів гривень Дрогобич отримав 6 мільйонів, в результаті чого підрядна організація частину робіт погодилась виконати за власний рахунок з подальшою виплатою.

Щодо будівництва центру «Документ-Сервіс Дрогобич», який розташований на вул. Бориславській, то на разі споруджено інженерні мережі та системи і основу-фундамент.

Будівництво центру публічних послуг «Документ-Сервіс Дрогобич» реалізовується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області.

Здати в експлуатацію будівлю планують до кінця 2019 року.

Окрім цього, у 2018 році розпочали довгоочікувану реконструкцію стадіону «Галичина».

Як повідомляють в КП «Управління капітального будівництва» ДМР, загальна вартість проекту з реконструкції стадіону «Галичина» становить близько 28 мільйонів гривень.

У 2018 році проведено загальнобудівельні роботи з благоустрою території, заміни мереж, а також частково замінено покрівлю над центральною сценою та відреставровано накриття над центральним входом.

Як наголосили у КП «УКБ», завершення робіт, за умови вчасного фінансування з обласного бюджету, заплановано до кінця 2019 року.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 1]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні