ТВОРИ СЕБЕ, СІМ’Ю, СПІЛЬНОТУ

ІІ освітній форум «ТВОРИ» відбувся 7-8 червня 2019 року у Львові в Українському католицькому університеті. Атмосфера цього закладу завжди надихає,  чітко продумана до дрібниць структура форуму, поважні і цікаві спікери, не вимушена атмосфера надихали на плідну працю. Цьогорічний форум проходив під гаслом «Твори себе,  сім’ю, спільноту».  Педагоги Дрогобицької загальноосвітньої школи Гизюк Л.В., Мідик Г.Р., Самойлик С.В. мали прекрасну нагоду стати активними учасниками цієї визначної події.

Організатори вже приємно здивували нас першим днем , де нас запросили на квест в будинок Івана Франка. Надзвичайно ерудована екскурсовод просто заворожила нас своїми розповідями , які перепліталися з запитаннями квесту. Між учасниками квесту панувала чесна боротьба, і переможці отримали призи.

Другий день обіцяв нам бути не менш цікавим. Вітальне слово Мирослава Мариновича про духовне лідерство спонукало до роздумів про свої цінності,  про життєві цінності і чесноти учнів. За словами пана Мариновича, боротися за цінності легше, ніж жити відповідно до цінностей. Добра  думка , яка вартує наших роздумів і конкретних дій.

Наступні спікери форуму просто вразили присутніх до глибини серця. Надія Калачова, працівниця центру «Емаус» та її друг Роман Максимович  заставили  кожного в залі  замислитися над сенсом життя. Декламування неповносправним Романом Максимовичем вірша “Ти знаєш, що ти людина”  викликало бурю емоцій в серці присутніх. Постало питання , а хто більше потребує допомоги сьогодні ?

Наступний блок майстер – класів був представлений поважними і відомими людьми, тому кожен вибрав тему до душі.

Друга частина дня була ще більш вражаюча. Перед учасниками форуму виступив професор з Великобританії,  директор школи Саймон Атлі. Лейтмотивом його виступу були слова Оскара Уальда’ Недостатньо любити дітей, треба їм дати знати , що їх люблять”

Цікаво було дізнатися про навчання в США від Інни Совсун, яка поділилася своїми спостереженнями,  як мама шестирічного  Мартина.

Наступний блок майстер – класів  пройшов не менш плідно. Цікаві спікери,  різного віку і професій захоплювали своїми ідеями аудиторію.

Емоції і нові ідеї переповнювали нас дорогою додому та переконували, що для освіти немає стати на перешкоді  ні вік, ні час, ні кошти, ні погода.

«Той,  хто знає ціну всього , не знає їхньої вартості»,  –  вважав Оскар Уальд. Чи не варто над цим задуматися?

                                          Вчитель початкових класів Гизюк Л.В.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні