Туристи є, а парковок немає. У центральній частині Дрогобича облаштують парковку для туристичних автобусів

Понеділок, 24 Червень 2019

У понеділок, 24 червня, під час щотижневої наради міського голови з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста, було порушено питання щодо вирішення проблеми з облаштуванням у центральній частині міста спеціальної парковки для туристичних автобусів. З відповідним проханням до міського голови звернувся керівник КП «Туристично-інформаційний центр Дрогобича» Ігор Чава.

Заслухавши посадовця, міський голова Дрогобича Тарас Кучма доручив комунальникам облаштувати парковку для туристичних автобусів у центрі Дрогобича.

«Проблема є і ми повинні її вирішити. Кількість туристів, яка до нас приїжджає, справді зростає. Особливо у вихідні дні ми бачимо чимало автобусів на вулицях нашого міста. Відсутність спеціальних парковок створює незручності для водіїв та пішоходів, оскільки великі туристичні автобуси паркують на вулицях у центральній частині. Тому найближчими днями чекаю від комунальних служб пропозиції щодо оптимального місця для парковки, яку треба облаштувати найближчим часом», — звернувся до учасників наради Тарас Кучма.

Прес-служба ДМР