Центр правових та політичних досліджень «СІМ» розпочав моніторинг місцевого індексу прав людини у Дрогобичі

ГО «Центр правових та політичних досліджень «СІМ» розпочала у Дрогобичі моніторинг місцевого індексу прав людини, концепція якого розроблена Українською Гельсінською спілкою з прав людини спільно з Офісом Омбудсмана та іншими державними та громадськими інституціями.

Місцевий індекс прав людини – інструмент оцінювання рівня реалізації прав людини місцевою владою. Він виявляє, чи діє місцева програма підвищення рівня громадської безпеки та порядку, чи враховується думка населення під час розробки місцевої програми з питань безпеки, чи впроваджуються сучасні технічно-інформаційні системи, чи здійснюються інформаційно-просвітницькі кампанії для вироблення навичок поведінки у надзвичайних ситуаціях, чи здійснюються заходи щодо запобігання правопорушень спільно з поліцією, чи актуальні плани евакуації, тимчасового переселення мешканців у разі надзвичайних ситуацій.

У четвер, 24 травня, директор Центру правових та політичних досліджень «СІМ» Лідія Тополевська презентувала у Дрогобицькій міській раді інструментарій моніторингу, розроблений експертами Українська Гельсінська спілка з прав людини.

Презентація проекту відбулася за участі міського голови Дрогобича Тараса Кучми, секретаря міської ради Олега Хруща та керівників структурних підрозділів міської ради.

Під час презентації Лідія Тополевська зазначила, що реалізуватимуть такий проект у трьох містах Львівщини, зокрема у Львові та Дрогобичі.

За результатами зустрічі міський голова Тарас Кучма доручив керівникам КП «Інститут міста», віддлу ІТ та аналізу та відділу економіки ДМР сприяти у наданні ГО «Центр правових та політичних досліджень «СІМ» усієї необхідної документації для проведення якісного моніторингу у межах реалізації проекту “Місцевий індекс прав людини”.

Після завершення процедури моніторингу, за словами директора Центру правових та політичних досліджень «СІМ», буде сформовано звіт та оприлюднено на офіційному сайті.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні