«Треба подумати про те нам усім, як на своєму власному місці зробити добро»

У Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІст. №3 за участі учнів 8-9-х класів було проведено святкування 210 річниці з дня народження М.Гоголя (вч. Барна С.С. , Кіндратів Г.Й.).
Глядачі ознайомилися з життям і творчістю геніального письменника, переглянули інсценізації до творів М.Гоголя «Ніч перед Різдвом»,  «Ніч на Івана Купала», «Тарас Бульба». Микола Гоголь – геніальний, всесвітньо відомий письменник-мислитель. Він суттєво збагатив не лише вітчизняну, а  світову культуру, переніс у неї сковородинівську філософію.
Завдяки М. Гоголю Україна стала відома і популярна на всій планеті. Гоголь прагнув цілковитої гармонії для себе, свого народу, людства. Він писав: «Треба подумати про те нам усім, як на своєму власному місці зробити добро». Гоголь вважав: не світ потрібно змінювати, а себе. І саме це може зробити людину і людство духовними і щасливими. Такий заповіт залишив нам славетний письменник.
Тому Т. Шевченко сказав: «Перед Гоголем слід благоговіти як перед людиною, обдарованою найглибшим розумом і найніжнішою любов’ю до людей».
Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні