Тільки вчора у Дрогобичі запрацював МРТ, а вже сьогодні у Інфекційному відділенні Дрогобицької дитячої лікарні розбили три вікна. Обставини, чи спланована акція? ФОТО. ВІДЕО

3 Травня 0:00

https://www.youtube.com/watch?v=u7qmwFbgSiM&feature=youtu.be

У четвер, 2 травня, у Дрогобицькій лікарні №1 запрацював сучасний магнітно-резонансний томограф — МРТ. Сьогодні, 3 травня, у Інфекційному відділенні Дрогобицької дитячої лікарні розбили три вікна.

Про це повідомили у відділі охорони здоров’я ДМР.

Хтось скаже, що це хуліганство, але цей випадок повторився вдруге. Перший раз у Інфекційному відділенні розбили вікна після того, як зв’явилася інформація про готовність до відкриття Ангіографічного відділення, яке, до слова, невдовзі відкриють на базі Дрогобицької міської лікарні №1.

У відділі охорони здоров’я ДМР припускають, що ці факти з розбиттям вікон — це можливі провокації, пов’язані з чиїмось небажанням, щоб у Дрогобичі відбувався такий стрімкий розвиток сфери охорони здоров’я.

Та попри всі негаразди, оцінкою впроваджень у сфері охорони здоров’я міста Дрогобича та Стебника є відгуки самих мешканців міста, які активно підтримують дії з боку керівництва міста, зокрема коли мова йде про закупівлю нового медичного обладнання, відкриття нових відділень. А це свідчить про те, що ці дріб’язкові хулігнаські чи провокаційні вчинки не стануть перешкодою для того, щоб громада міста отримувала якісні медичні послуги, а саме — місто розвивалося як центр, де зосереджено чималу кількість медустанов з новітнім обладнанням.

Прес-служба ДМР

До теми: 

У Дрогобицькій лікарні №1 запрацював сучасний магнітно-резонансний томограф — МРТ. ФОТО. ВІДЕО

Чат-бот Гаряча лінія