«Територія майстерності» у ПДЮТ

16 квітня 2019 р. у Палаці дитячої та юнацької творчості Дрогобича відбувся міський конкурс з ужиткового мистецтва «Територія майстерності». У ньому взяли участь учні шкіл №№ 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 17 та гімназії.

Діти разом із педагогами заздалегідь підготували на конкурс вироби, виготовлені у різних техніках ужиткового мистецтва на тему «Друзі наші менші». Водночас талановитим школярам було відведено певний час, щоб під пильним поглядом журі зробити аналогічні витвори.

Членам журі було непросто визначити переможців серед таких талановитих учасників. Та у підсумку грамотами відділу освіти нагороджені:

У номінації «Бісероплетіння»: І місце – Вікторія Ройтман (ЗЗСО №5), Анна Баєва (СШ №2), ІІ місце – Соломія Бутим (ЗЗСО №8), ІІІ місце – Данило Андрушко (ЗЗСО №1), Діана Крупач (СШ №16), Вікторія Войтко (СШ№16). За участь у конкурсі відзначено Аліну Січку (ЗЗСО №1).

У номінації «Вишивка»: ІІІ місце – Олена Шуфлат (ЗЗСО №1). За участь у конкурсі відзначено Анастасію Лісовець.

У номінації «Паперопластика»: І місце – Юлія Федис (СШ №2), ІІ місце – Анастасія Голець (ЗЗСО №3), Ангеліна Белз (ЗЗСО №15), ІІІ місце – Назарій Лазарів (ЗЗСО №3), Вікторія Даців (ЗЗСО №17), Іванна Гораль (ЗЗСО №17).

У номінації «Аплікація»: І місце – Андріана Харів (ЗЗСО №4).

У номінації «Гачкування»: І місце – Евеліна Шишкіна (ЗЗСО №4), ІІ місце – Ірина Антоник (СШ №16). За участь у конкурсі відзначено Уляну Бур’янську (ЗЗСО №10).

У номінації «Робота зі стрічкою»: І місце – Анастасія Свистович (гімназія), Софія Хомин (ЗЗСО №3), ІІ місце – Любов Федорців (СШ №16).

За організацію та проведення конкурсу оголошено подяку його організаторам: Л.Разумній, Н.Пилипів, Л.Чигрик, Г.Хом’як.

Палаці дитячої та юнацької творчості

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні