Тарас Кучма зустрівся з мешканцями вулиці В.Великого, 98/1 та М.Грушевського, 95/1. ФОТО

19 Липня 0:00

У четвер, 18 липня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів два виїзні прийоми громадян, під час яких зустрівся з мешканцями вулиці В.Великого, 98/1 та М.Грушевського, 95/1.

Разом з міським головою на зустрічі був присутній і депутат ДМР по цьому округу Орест Скірко та керівники житлово-комунальних підрозділів ДМР.

У ході зустрічі з мешканцями вулиці М.Грушевського, 95/1 обговорили питання встановлення дитячого майданчика, ремонту будинку, даху та встановлення сміттєвих урн.

Дитячий майданчик біля цього будинку мають встановити вже до кінця цього року у межах проекту місцевого розвитку, а сміттєві урни біля майданчику та будинків на наступний рік за рахунок депутатських коштів депутата по округу, які виділяють з міського бюджету.

Щодо ремонту будинку та даху, то фахівець КП «Управитель «ЖЕО» зазначив, що відповідно угоди, яку мешканці будинків підписують з ЖЕО, капітальний ремонт будинку не передбачено, це обов`язок мешканців.

Однак міський голова зазначив, що всі структури, якщо цього хочуть мешканці, долучаться до того, щоб капітально відремонтувати цей будинок, долучившись до міжнародних пілотних проектів, зокрема ПРООН/ЄС. А щодо ремонту даху, то, за дорученням Тараса Кучми, КП «Управитель «ЖЕО» розгляне варіанти, як вже вирішити це питання.

На вулиці В.Великого, 98/1 для діток, які там мешкають, цього року вже встановили дитячий майданчик. До того, аби маленькі дрогобичани мали де гратись, долучилась і громадська організація “Затишне місто”. Однак, мешканців цього та прилеглих будинків хвилює стан дорожнього покриття неподалік будинку, тому Тарас Кучма зазначив, що одразу при можливості і мірі надходжень коштів до міського бюджету виконає прохання дрогобичан.

Міський очільник наголосив, що на разі ремонтують центральні дороги у місті, бо вони є життєво-важливими артеріями для кожного дрогобичанина, а згодом приступлять і до другорядних. Також мешканці подякували міському голові за надання дозволу на розпуск електроенергії у трьох будинках.

Прес-служба ДМР