Тарас Кучма — учасникам Дитячого парламенту Дрогобича: «Лише генерація інноваторів молодого покоління здатна збудувати сильну країну та її міста». ФОТО

У четвер, 22 листопада, у Мармуровій залі Дрогобицької Ратуші відбулася зустріч представників Дитячого парламенту міста Дрогобич з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою.

Під час зустрічі президент Дитячого парламенту Дрогобича, який діє при Дрогобицькому міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, презентувала міському голові бачення Дитячого парламенту міста щодо розвитку та нововведень у Дрогобичі.

Зокрема, учасники Дитячого парламенту розповіли, що напрацювали ідеї щодо облаштування у Дрогобичі smart-майданчику, театру під відкритим небом, а також проект освітлення окремих вулиць.

Зокрема, юні парламентарії готові долучитися ідеями щодо розроблення маршруту громадського транспорту, який курсуватиме вулицею Зварицькою повз ЗОШ №5 та Інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами.

«Лише генерація інноваторів молодого покоління здатна збудувати сильну країну та її міста», — зазначив міський голова Дрогобича, спілкуючись з молоддю міста.

Також під час зустрічі Тарас Кучма обговорив з парламентарями питання важливості та необхідності сортування сміття і закликав школярів активно долучатися до цього процесу, навчаючи цьому своїх батьків.

Зацікавленість статтею
[Всього: 5 Середня оцінка: 3.6]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні