Тарас Кучма провів особистий прийом громадян. ФОТО

Середа, 6 20 Лютого19

У середу, 6 лютого, міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів особистий прийом громадян. Прийом громадян відбувся за участі керівників відповідних структурних підрозділів та комунальних підприємств ДМР.

Під час прийому до міського голови звернулися 23 дрогобичан з 25 зареєстрованих. Найбільш актуальні питання, з якими зверталися громадяни, це питання щодо оплати послуг централізованої системи теплопостачання, ремонту покрівлі будинків, ремонту тротуарів та доріг. Чимало звернень, зокрема від людей пенсійного віку, стосувалися питання соціальної сфери — надання субсидій та пільг малозабезпеченим.

Крім того, громадянами порушувались питання земельних відносин та впровадження «Картки дрогобичанина».

Усі звернення громадян були розглянуті. Відповідно громадянам було надано консультації, а керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств — доручення щодо вирішення проблем громадян.

Нагадуємо, попередній запис на прийом до посадовця можна здійснити за допомогою електронних сервісів на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради у рубриці «Приймальня» — «Запис на особистий прийом» або у кабінеті №3 міської ради.

Прес-служба ДМР