Тарас Григорович Шевченко…

Народжений весною, він був і залишається символом весняного пробудження та вічного оновлення, символом незнищенності людства й людяності, в ім’я яких він жив. Щовесни о цій порі великий Кобзар скликає на свято всіх тих, кому небайдуже українське слово.

 

Щовесни, коли тануть сніги
І на рясті засяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуємо пам’ять Шевченка.

Такими слова  розпочався поетичний  флешмоб учнів 1-4 класів ЗОШ I-IIIст. №15 «Кобзар єднає нас». Мета флешмобу – вшанувати пам’ять великого Кобзаря і показати, якою важливою для нас є його творчість.

Передаючи естафету з класу в клас, діти  по рядочку читали вірш Тараса Шевченка « Тече вода з – під явора». Піднесений настрій  учнів був поряд із великим словом Тараса.

Час не владний над поезією Великого Кобзаря. Вона ніколи не старіє. Учасники флешмобу показали не лише свої знання текстів віршів, а й вміння відчувати кожне поетове слово, що є доказом того, що всі люблять і шанують творчість Т.Г.Шевченка.

Віримо, що такими заходами ми хоча б трішки виконуємо заповіт нашого Пророка: “І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій. Не забудьте пом’янути незлим, тихим словом…”

Вчителі початкових класів ЗОШ №15

Зацікавленість статтею
[Всього: 3 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні