Ситуацію з масовим вивільненням працівників з КНП «Дрогобицька міська стоматологічна поліклініка» розглянули на засідання робочої групи з легалізації праці

12 Червня 0:00

У середу, 12 червня, відповідно до графіку зустрічей з суб’єктами підприємницької діяльності м. Дрогобича, відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

У порядок денний було включено три питання, а саме: детінізація заробітної плати; заслуховування суб’єктів господарювання, у яких середня заробітна плата за квітень 2019 року нижча законодавчо встановленого мінімуму; масове вивільнення працівників КНП «Дрогобицька міська стоматологічна поліклініка» та заслуховування суб’єктів господарської діяльності боржників зі сплати єдиного соціального внеску.

За підсумками засідання суб’єктам господарювання рекомендовано у своїй діяльності дотримуватись вимог трудового законодавства, Дрогобицькому міськрайонному центру зайнятості надати комплекс послуг у ситуації запланованого вивільнення працівників на КНП «Дрогобицька міська стоматологічна поліклініка» ДМР. Наголошено, що несвоєчасна сплата єдиного внеску до бюджету України не лише ставить під загрозу вчасне фінансування пенсій та підвищення розміру пенсійних виплат, але й позбавляє нині працюючих осіб права на соціальний захист.

Крім цього, в ході засідання присутнім підприємцям нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів, дотримання міжкваліфікаційних вимог та індексації заробітної плати.

Присутні роботодавці мали можливість отримати від членів комісії відповіді на питання.

Сектор з питань праці

Чат-бот Гаряча лінія