Святкування 75-річчя другої школи продовжилося зустріччю з випускниками і святом нагородження кращих учнів

Погожого суботнього ранку 18 травня 2019 року в Дрогобицькій спеціалізованій школі I-III ступенів № 2 відбулося вже традиційне, але цьогоріч особливе свято – урочисте представлення переможців конкурсу «Від шкільної стежини – до зірок України». Особливе тим, що на нього завітали випускники різних років, адже рідній школі – 75.

Сльози радості, щирі посмішки, теплі обійми – усе зливалося в єдиний гамір великої шкільної родини, створювало ту неповторну теплу атмосферу, яка буває тільки в рідних стінах і яку не можна було не відчути цього дня в переповненій святковій залі.

Після виконання «Пісні про другу школу», такої до болю знайомої всім присутнім, розпочалося вручення нагород переможцям конкурсу «Від шкільної стежини – до зірок України». Переможців у номінаціях «Учень року», «Пісня року», «Танець року», «Спортсмен року», «Лідер року», «Клас-лідер року», «Симпатія року» привітали випускники нашої школи різних років: заступник директора інституту іноземних мов ДДПУ ім. І. Франка Олег Радченко, син керівника легендарного ансамблю «Соколи» Андрій Мацялко, директор історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдан Лазорак, золота медалістка Оксана Годів (Сохан), заслужений тренер України Роман Веклюк, кандидат філологічних наук Богдан Пристай, а також наймолодші – Олег Маркович (переможець номінації «Симпатія року – 2014») і Анастасія Шемеляк (переможниця номінації «Лідер року – 2014). Лауреатові премії імені Корнелії Мельникевич нагороду вручила сестра незабутньої Нелі Феліксівни Данута Феліксівна Мельникевич, премію Мирослава Мариновича– близький друг п. Мирослава, улюблений учитель фізкультури багатьох поколінь наших учнів Хосе Турчик, премію Джорджа Фінлі – неодноразова переможниця міських та обласних олімпіад Мар’яна Риб’як-Чирка, премію ім. Михайла Попеля – дочка Михайла Антоновича п. Анізія.

Окрім привітань переможцям, звучали слова подяки керівникам і вчителям, які працювали і працюють у школі та завдяки самовідданості й наполегливості яких наші учні крокували й надалі впевнено крокують до нових перемог.

Хвилиною мовчання всі присутні в залі вшанували пам’ять випускника школи 1999 р. Івана Ісика, а також усіх борців за волю України, які віддали найдорожче – життя.

Для всіх переможців і гостей лунали пісні у виконанні учнів і випускників школи, танцювали учасники ансамблів «Калиновий цвіт» і «FreeDance».

На завершення директор школи Лариса Іванівна Панькевич  щиро подякувала всім, хто завітав на свято, і висловила сподівання, що кожен випускник залишить надовго у своїй душі теплий спогад про такий чудовий день, а наступні зустрічі подарують ще багато нових вражень. І на заваді не стануть ні далека відстань, ні вік, ні справи. Головне – бажання зустрітися з незабутнім дитинством і юністю, бо по-справжньому це можна зробити тільки зі своїми однокласниками.

Щасти вам, дорогі випускники, і до нових зустрічей у стінах рідної школи!