Святковий концерт музичних гуртів, свято фарб та військово-патріотичний табір, — дрогобичани відзначили День молоді. ФОТО. ВІДЕО

Понеділок, 1 Липень 2019

День молоді — відзначається щорічно в останню неділю червня, відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року «Про День молоді».

Цьогоріч День молоді припав на неділю, 30 червня.

День молоді зібрав у центрі Дрогобича молодих і активних, адже в цей день тут було все: і святковий концерт дрогобицький виконавців, і свято фарб, і східні танці, і яскраві посмішки та позитивні емоції.

Представники ГО «Права молодь» не просто відпочивали у своє свято у центрі міста, а влаштували справжній військо-патріотичний табір для юних та молодих дрогобичан. У парку на території костелу Святого Варфоломія дрогобичани мали змогу оглянути військове спорядження, постріляти з навчальної зброї, освоїти методику надання першої домедичної допомоги та відпочити у туристичних гамаках.

https://youtu.be/6izRS9IJvCw

Долучився до святкувань і міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який відзначив ГО «Права молодь» за активну громадську позицію.

Вечірка та святковий концерт відбулися у Дворику «Молодіжного простору» за організації ГО «Молодіжний простір Дрогобича».

Фінальним акордом святкувань став вечірній святковий концерт на площі Тараса Шевченка.

З 20:00 до 22:00 дрогобичан з Днем молоді вітали гурти “ModernFolk”, “NLB” та “FUSION”, майстриня східного танцю Віра Айзель, вокальна школа «Ярослав-На».

https://youtu.be/WMZU0CtFzQc

У межах фестивалю фарби «Холлі» юні дрогобичани кидалися яскравими фарбами та обмінювались щирими усмішками та позитивними емоціями.

Прес-служба ДМР