Суд визнав незаконним та скасував рішення Броницької сільської ради про заборону прийому ТВП на Дрогобицький міський полігон

На розгляді у Львівському окружному адміністративному суді перебувала адміністративна справа №813/986/18 за позовом Дрогобицької міської ради до Броницької сільської ради про визнання незаконним та скасування рішення Броницької сільської ради від 14.02.2018 р. №234 «Про заборону приймання твердих побутових відходів на Дрогобицький міський полігон твердих побутових відходів».

«Так, в Дрогобичі склалася непроста екологічна ситуація, яка виникла, зокрема через прийняття Броницькою сільською радою абсолютно незаконного рішення. Відтак Дрогобицька міська рада звернулася до суду про скасування цього, ще раз підкреслюю — абсолютно незаконного рішення, аби захистити право дрогобичан у належних умовах утилізовувати ТПВ», — зазначив заступник міського голови Дрогобича Володимир Коцюба.

Відповідно до постанови Львівського окружного адміністративного суду від 10.10.2018 року, позов Дрогобицької міської ради до Броницької сільської ради — задоволено, а відтак рішення Броницької сільської ради від 14.02.2018 року №234 «Про заборону приймання твердих побутових відходів на Дрогобицький міський полігон твердих побутових відходів» — визнано незаконним та скасовано.

Нагадаємо, окремі жителі села Брониця , не в останню чергу через прийняття незаконного рішення Броницькою сільською радою, з лютого 2018 року розпочали незаконну блокаду Дрогобицького міського смітєзвалища, перекривши доступ до нього, та продовжують блокувати його по сьогоднішній день, перешкоджаючи Дрогобицьким сміттєвозам у відвантаженні сміття та не допускаючи на його територію будь-яку спецтехніку. Це призвело до екологічної та санітарної проблеми у місті Дрогобичі, а також неможливості провести необхідні роботи для утримання полігону у відповідності до вимог забезпечення належного обслуговування та експлуатації, дотримання санітарного стану території міського сміттєзвалища.

Зацікавленість статтею
[Всього: 12 Середня оцінка: 3]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні