Сторінками шкільного альбому

30 травня учні 4-Б класу ЗОШ І-ІІІ ст.№15 зібралися на останнє родинне свято « Прощавай, початкова школо», класний керівник Іванус О.Д. Прийшли привітати школярів чимало гостей. Серед них, звичайно, і батьки, які протягом 4 років брали активну участь у житті школи та класу.

Ось і минули чотири роки навчання в початковій школі. Діти здолали першу сходинку до здобуття шкільної освіти. Попереду їх чекають нові випробування, нові предмети й нові вчителі.

Найщиріщі побажання та теплі слова побажала перша вчителька під час прощання зі своїми вихованцями: «Любі діти! Нехай труднощі вас не лякають! Вірте в себе, свої сили, і у вас обов’язково все вийде. Запам’ятайте, справжньою людина може стати тільки тоді, коли твердо та впевнено прямує до своєї мети. Бажаю, щоб ваші мрії збувались, а ваші батьки пишалися вами! Незабаром пролунає для вас останній дзвінок, який випустить вас із початкових класів і покличе в серйозне життя старшокласників».

Сьогодні вони залишають з Ольгою Деонізівною свої пустощі, неслухняність, свої перші дитячі радощі, свої добрі серця.

Шкільний дзвінок… 700 днів разом із ранковим сонцем вони переступали поріг рідного класу. Близько трьох із половиною тисяч дзвінків почули за чотири роки. Чули їх по-різному. Тоді, коли з букетом квітів йшли на перший урок у перший клас, і тоді, коли він немов обривав цікаво проведені 45 хвилин улюбленого уроку. І був довгоочікуваний дзвінок на канікули. А ось дзвінок, який почуєте сьогодні, буде останнім у стінах рідного класу. Усі трохи хвилюються: і батьки, і діти, і вчителі. Чотири роки вони піднімались сходинками країни Знань — дедалі вище і вище. Учились читати, писати, лічити, дружити. А тепер разом згадаємо, якими були ці чотири роки. Давайте заглянемо у минуле. На демонстраційному полотні (на екрані) з’являється напис « Сторінками шкільного альбому».

Ми сьогодні згадаємо миті тремтливі,

Коли стали батьки неймовірно щасливі.

Був, воістину, світлий і сонячний час!

І тоді, в ці роки, формувався наш клас.

Ведучі свята, колишні учні Ольги Деонізівни Куріца Святослав та Софія Нагловська, коментують про класні родини. Батьки, затамувавши подих, вслухаються у кожне слово. Для всіх родин складено поетичні рядки, сповнені сюрпризами і несподіванками. А слова ці написала учитель початкових класів ЗОШ № 5 п. Галина Брич.

А як щиро батьки говорили слова вдячності про дирекцію школи:

«Все для дітей» – ось напрямок, ось вектор,

Який накреслив наш шкільний директор.

У кожній справі – батьківська турбота.

Його життя – це школа, це робота,

Це той цікавий дивний мікросвіт,

В якому він живе десятки літ.

Наш Ігор Львович Логин – трудівник,

Порадник, друг, безцінний керівник.

Нема ніде такої атмосфери,

Як в школі імені великого Бандери.

Тож дякуємо всі ми дружно нині

Із літери великої – Людині.

Бажаєм нашій школі процвітати,

А Вам ще довго-довго-довго працювати!

Ну як не радіти?

Ольга Мар’янівна – заступник, учитель,

Мови вкраїнської мудрий цінитель.

У ній поєднались і розум, й краса,

Творчості вогник, який не згаса.

Їй креативності не позичати,

Вміє до праці й колег залучати,

Документація в повнім порядку,

Усміх дарує дівчатку, хлоп’ятку,

Підліткам, знаємо, радник і друг…

Скільки здобутків! Скільки заслуг!

Хай буде успішним життєвий Ваш шлях!

Ми впевнені: діти в надійних руках!

Упродовж чотирьох років Ольга Деонізівна вчила дітей доброти, ввічливості, відкривала перед ними непізнані світи знань. Кожен із них залишиться в її серці. А учні, батьки напам’ять вчительці приготували сердечка з написом чудовим словом – синонімом. Вона й мила, ніжна, добра, приваблива, терпляча, горда. Це справжній  сюрприз для Великого Вчителя. Вчителю, який живе своєю професією, любить дітей, захоплено з ними займається, хочеться сказати «спасибі».

Ми зичим всім того, що щастям зветься!

Хай Божа щедрість у серцях озветься!

Хай стежку доля перлами спліта

На многії і благії літа!!!

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні