Стебницький Народний дім. Свято мистецтва у Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Сонечко”. Фотозвіт.

5-го жовтня, напередодні  Дня працівників освіти та в  рамках  проведення    Міжнародного Дня   музики   учасники аматорських дитячих  колективів  Стебницького Народного дому виступили з концертом-вітанням у обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Сонечко”.

Елегантним вихором мистецтво цирку завітало у реабілітаційний центр та зустріло чарівну усмішку “Сонечка”, оплески вдячної публіки, – а на виступ зібралися педагогічні працівники, реабілітологи, молодший медичний персонал, працівники кухні та бухгалтерії, батьки та діти, вітали темп-жонглера Діану Петрівську, тріо на акробатичних драбинах Вероніку Корчинську, Діану Петрівську та Анастасію Болонну, яка вперше з цирковим номером вийшла на аматорську сцену.

Щирими оплесками зустріли  учасників дитячої вокальної студії під керівництвом Ольги Жерченко та учасників танцювального колективу «Калинове намисто», керівник Інна  Задолинна.

Виступ у обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Сонечко” для учасників аматорських дитячих колективів  став позитивним досвідом та показав важливість соціального партнерства.

Мистецькі  керівники  та адміністрація Стебницького  Народного  дому вдячні за теплі слова подяки керівникові центру Миколі Герасим’яку.

Любов Рак, xудожній керівник Стебницького НД.

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні