Стебницька міська лікарня отримала реанімобіль, автомобіль сімейної медицини та медобладнання. ФОТО. ВІДЕО

9 Липня 0:00

Лише за перше півріччя 2019 року для КНП «Стебницька міська лікарня» придбали автомобіль швидкої медичної допомоги, автомобіль сімейної медицини та чималу кількість медобладнання.

У понеділок, 8 липня, ключі від реанімобіля, який для КНП «Стебницька міська лікарня» привезли з Норвегії, передали головному лікарю медзакладу Андрію Коцюбі.

https://youtu.be/Ti3A3R1-2AY

Привітати з придбанням та оглянути медобладнання до КНП «Стебницька міська лікарня» прибули міський голова Дрогобича Тарас Кучма та начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

Отримати автомобіль швидкої медичної допомоги вдалося завдяки сприянню церкви «Добра новина» у місті Стебнику, зокрема її пастору Володимиру Кузьмичу, яка співпрацює з норвезькими благодійними організаціями.

Тепер кількість шансів зберегти життя пацієнта при транспортуванні хворого до місцевої чи обласної лікарні значно зросла, адже реанімобіль оснащений всім необхідним обладнанням європейського зразка.

Орієнтовну вартість реанімобіля назвати важко, однак, як зазначає пастор церкви «Добра новина» у Стебнику, він є безцінним для нашого регіону, адже може вберегти життя людей.

Окрім реанімобіля, Стебницька міська лікарня отримала легковий автомобіль сімейної медицини для лікарів первинної ланки. Відтак тепер сімейні лікарі зможуть безперешкодно діставатись до пацієнтів у будь-який час.

Як зазначає головний лікар КП «Стебницька міська лікарня» Андрій Коцюба, лише у 2019 році для КПН «Стебницька міська лікарня» вдалося закупити енцефалограф, за допомогою якого обстежують пацієнтів із захворюванням на епілепсію і який, до слова, є єдиним на медичні заклади Дрогобича та Стебника. Окрім цього, закуплено апарати ЕКГ, УЗД, штучної вентиляції легень, дефірбрилятор, а також лабораторне обладнання: біохімічний автоматичний аналізатор крові, кулонометр та сумки сімейного лікаря. Проводять також у закладі і ремонтні роботи.

«Закупити це все обладнання вдалося завдяки співфінансуванню різних рівнів: як державного бюджету, так і міського бюджету Дрогобича та за підпримки депутатського корпусу різних рівнів», — зазначає начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма наголошує, що медичне обладнання, яке закуповують як для Стебника, так і Дрогобича необхідне не лише дрогобичанам і стебничанам, а й мешканцям прилеглих територій.

«Люди звертаються до наших лікарень із найблищих сіл, найближчих територій і я вважаю, що ця апаратура обслуговуватиме весь регіон Дрогобича. Також це полегшить роботу лікарям і підвищить рівень довіри пацієнта до лікаря», — зазначив Тарас Кучма.

Прес-служба ДМР

 

Чат-бот Гаряча лінія