Спільними зусиллями влади та громади на вулиці Вільде у Дрогобичі розпочинають брукування дорожнього покриття. ФОТО

8 Серпня 0:00

2 мільйони 300 тисяч гривень — на ремонт дорожнього полотна та ще 300 тисяч гривень — на ремонт тротуарів. Саме така попередня вартість робіт з капітального ремонту вулиці Ірини Вільде.

У середу, 7 серпня, у Дрогобицькій міській раді втретє відбулася зустріч міського голови Тараса Кучми з мешканцями вулиці Ірини Вільде та місцевими приватними підприємцями, які працюють на цій території.

Присутнім на зустрічі був і депутат по цьому округу Юрій Милян.

У ході спільних домовленостей мешканців з міським головою на цій вулиці збудують бруковане дорожнє покриття на умовах співфінансування коштів міського бюджету та мешканців вулиці. Зокрема кошти на виготовлення та проведення експертизи проектно-кошторисної документації капітального ремонту вул. Ірини Вільде гарантують забезпечити приватні підприємці цієї округи.

Попередньо, частка співфінансування становить 70% на 30%, де 70% — кошти міського бюджету, 30% — мешканців вулиці та підприємців.

Окрім цього, на прохання мешканців на цій вулиці облаштують і «лежачі поліцейські» для примусового зниження швидкості руху транспортних засобів. Спочатку сторони погодили облаштувати перші два «лежачі поліцейські», які будуть включені до загального проекту ремонту вулиці.

Брукування вулиці розпочнуть після затвердження проектно-кошторисної документації та підписання договору з підрядною організацією, яка виконуватиме роботи.

Якщо з міського бюджету вдасться у цьому році виділити всю суму коштів, то роботи виконають повністю, якщо ж коштів не вистачить, то другу половину робіт дороблятимуть у наступному році.

До того ж дрогобичани, які мешкають на вулиці Ірини Вільде, запевнили у готовності допомагати не лише фінансово, а й зорганізовуватись і фізичними силами допомагати у проведенні ремонту.

«Дуже приємно, що кожен з нас стає господарем у своєму місті і особисто долучається до всіх робіт. Впевнений, саме таким чином можна розбудувати це місто та сильну країну загалом.

Віримо, що нам вдасться зреалізувати наше спільне бажання і відремонтувати цю вулицю», — звернувся до мешканців вулиці Тарас Кучма.

Прес-служба ДМР