Сьогодні для очищення доріг від льоду комунальники застосують більш концентровану суміш із солі та піску, — керівник КП «КМГ» Андрій Янів

8 Січня 0:00

Фото з мережі Інтернет

Впродовж вихідних днів у вечірню пору доби комунальні служби здійснювали прибирання доріг міста від снігу. Станом на ранок вівторка, 8 січня, тротуари, які прибирають працівники КП «КМГ», розчищено та посипано сумішшю із піску та солі.

Про це сьогодні в ході щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста повідомив курівник КП «Комбінат міського господарства» Андрій Янів.

Як наголосив Андрій Янів, спецтехнікою було здійснено розчищення доріг від снігу та їх посипку, однак при зниженні температурного режиму повітря суміш з солі та піску не дала повного ефекту, що призвело до утворення так званої «льодової корки».

Тому сьогодні дороги міста, зокрема проблемні ділянки, де утворилося обледеніння дорожнього покриття, будуть посипати більш концентрованою сумішшю із солі та піску.

Таким  чином керівник КП «КМГ» Андрій Янів, користуючись присутністю ЗМІ на нараді, звернувся до водіїв міста з розумінням віднестись до цієї ситуації.

Під час розгляду питання прибирання міста від снігу міський голова Дрогобича Тарас Кучма нагадав всім службам про дію Правил благоустрою, відповідно до яких керівники установ, власники приміщень також несуть відповідальність за прибирання територій та пішохідних зон.

Також Тарас Кучма закликав ЗМІ продублювати інформацію з витягами з цих Правил щодо відповідальності за прибирання територій власників земельних ділянок у приватному секторі та керівників ОСББ.

До слова, за словами Андрія Яніва, на вулицях міста встановлено ящики з піскосумішшю, якою можуть користуватися мешканці міста для посипання пішохідних зон.

Окрім того від сьогодні КП «Муніципальна варта» здійснюватиме рейди щодо виявлення порушень з прибирання тротуарів власниками закладів торгівлі та харчування.

«Всі ми прагнемо у Європу. Тому кожен повинен пам’ятати, що у Європі сніг прибирають всі — як комунальні служби, так і мешканці. Тому давайте дотримуватися Правил благоустрою і допомагати один одному у боротьбі з проблемами», — наголосив Тарас Кучма.

Підбиваючи підсумки розгляду питання, міський очільник звернувся через ЗМІ до мешканців міста з прохання активніше використовувати сервіс «Відкрите місто», щоб повідомляти про проблеми та куди необхідно скерувати додатково спецтехніку для прибирання міста.

Прес-служба ДМР

 

Чат-бот Гаряча лінія