Сміттєвий майданчик прибрано, пісок завезено, — частину домовленостей між керівництвом міста та мешканцями ОСББ “Граніт” виконано

Понеділок, 8 Липень 2019

У понеділок, 8 липня, працівники КП "Комбінат міського господарства" продовжили прибирання сміттєвого майданчика, який знаходиться поруч з територією ОСББ "Граніт". Цим майданчиком користуються мешканці вулиць П. Сагайдачного та Лесі Українки.

Нагадаємо, у п'ятницю, 5 липня, відбулася зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми з мешканцями ОСББ "Граніт" та прилеглих будинків. У ході зустрічі мешканці звернулися до міського голови з проханням допомогти відремонтувати під'їзну дорогу, яка знаходиться на балансі міста, відновити сміттєвий майданчик та прибрати великогабаритне сміття, яке накопичилося через порушення правил утилізації ТПВ недобросовісними громадянами, виділити пісок для пісочниці на дитячому майданчику, який мешканці самостійно відновлюють, адже на цьому майданчику відпочивають діти не лише з ОСББ, а й прилеглих будинків.

За підсумками зустрічі, ще у п'ятницю, завдяки оперативному рішенню міського голови Тараса Кучми та керівника КП "КМГ" Сергія Жирного, комунальники розпочали прибирання великогабаритних відходів біля сміттєвого майданчика. Сьогодні, 8 липня, прибирання завершили. Майданчик очищено. Також сьогодні завезено пісок для пісочниці на дитячому майданчику.

Таким чином частину домовленостей, які напрацювали під час зустрічі з громадою у п'ятницю, виконано.

"Наступним етапом ми плануємо відновити сміттєвий майданчик, який вже давно зношений і справді потребує реставрації", — зазначив керівник КП "КМГ" Сергій Жирний.

Наступна зустріч міського голови Тараса Кучми з мешканцями цього ОСББ та прилеглих будинків відбудеться у другій половині серпня 2019 року.

Прес-служба ДМР

До теми: Приємно, коли замість критики є розуміння і співпраця, — Тарас Кучма зустрівся з мешканцями ОСББ “Граніт”. ФОТО

Зустріч мешканців ОСББ "Граніт" з Тарасом Кучмою 5 липня 2019 року