Шкільне наукове товариство «Еврика» презентувало результати своєї роботи в 2018-2019 н. р.

21 березня 2019 року в нашій школі відбувся захист науково-дослідницьких робіт шкільного наукового товариства « Еврика». Учні 8-11 класів відповідно до власних здібностей і уподобань працювали у різноманітних секціях: біології, християнської етики, географії та основ економіки, історії, української літератури, фізики, астрономії, німецької літератури, педагогіки і психології, екології, хімії, англійської літератури та інформатики. Усі поставилися до свого завдання надзвичайно сумлінно й зуміли захистити проекти, представлені у мультимедійній формі, на найвищому рівні. У підготовці наукових робіт брали участь такі учні: Ляховенко Анастасія, Дробиняк Жанна, Зубрицька Софія, Іванишин Галина, Зінченко Ольга, Сопотницька Ольга, Пильо Андрій, Лучечко Вікторія, Ханас Юрій, Кіліян Максим, Сторонська Вікторія, Абраменкова Ксенія, Снятинська Олена, Котула Соломія, Порицька Романна, Гоцій Олеся, Антонова Лія, Фірко Анастасія, Чернявський Данило, Рудик Вікторія, Рудик Олександр, Муль Павло, Ступницька Софія, Крупач Анастасія, Петрів Вікторія, Когут Божена, Климишин Ярина, Манько Наталія, Кульчицька Мар’яна, Шмігельська Оксана, Мишковська Юліана, Микитин Софія.

Звісно ж, юним дослідникам допомагали їхні наставники: Химич Г. О., Дячок Г. О., Гайдучок І.І., Заблоцька Н. Ю., Панчишак Г. Є., Коваль Л. П., Іваночко О. О., Качмарик І. М., Хлопик Р. З., Дешева О. Г., Бурий А. Р., Черхавська Л. В., Угрин У. В., Живчин С. В., Модрицька Ю. О., Мадай І. Я..  Юні науковці опановували справжнє мистецтво ораторства, що обов’язково їм знадобиться в майбутньому.

Слід додати, що учні школи беруть участь у наукових проектах не тільки на рівні нашого навчального закладу, але й міста та області. Вихованки Галини Остапівни  Дячок Зубрицька Софія (11-А клас) та Іванишин Галина (9-Б клас) із науковими роботами «Структурні модифікації фразеологічних одиниць у заголовках німецько-мовних періодичних видань. Їх прагматичні та текстотвірні функції», «Християнські символи в ліриці Г. Тракля та мовні засоби їх вираження» представляли Дрогобич на обласному етапі захисту наукових робіт МАНу  і зайняли почесне ІІІ місце.  Наші найщиріші вітання!