Семінар-практикум «Проблема наступності між дошкільною і початковою освітою та вихованням»

 

Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дитини.Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те, що робила вчора. Нехай нове з′являється в житті поступово і не збентежує лавиною переживань. В.О. Сухомлинський

Однією з актуальних проблем розвитку українського суспільства є побудова системи безперервної освіти. Вона зумовлена необхідністю створення умов для переходу дитини з дитячого садка в школу, який є важливим етапом її життя та пов’язаний не лише зі зміною розвитку середовища, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, із відкриттям у собі нових можливостей. З цією метою на базі Стебницького ДНЗ № 35 «Колобок» було проведено семінар – практикум учителів початкових класів Стебницької ЗОШ І-ІІІ ст.  № 11 імені Тараса Зозулі та вихователів ДНЗ № 35 на тему: «Проблема наступності між дошкільною і початковою освітою та вихованням »

Методист Стебницького ДНЗ № 35 Любов Василівна Слюсарчик презентувала присутнім спільну методичну та навчально-виховну роботу щодо реалізації наступності дошкільного закладу та початкової школи. Вона підняла питання реалізації принципу наступності у формуванні компетенцій: дошкільний навчальний заклад – початкова школа. Адже головною умовою забезпечення наступності у вихованні і навчанні – є спрямованість педагогічного процесу дошкільного навчального закладу і початкової школи на  подальше   становлення особистості   дитини, її   інтелектуальний, соціальний,фізичний розвиток .
Логічним продовженням семінару став майстер-клас, які провели вчителі початкових класів  Гримайло  Алла Миколаївна та  Андреїшин Галина Мирославівна ,метою якого було відпрацювання практичних навичок, спрямованих на всебічний розвиток дитини з використанням різних прийомів та форм роботи , підвищення професійного рівня і обміну педагогічним досвідом учасників .
Зустріч пройшла у творчій атмосфері, присутні отримали багато корисної інформації, яку зможуть використати у своїй роботі.

З.Артим,

заступник директора з НВР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні