Разом у Кракові (Razem w Krakowie)

07-11 березня два зразкових колективи Дрогобицької спеціалізованої школи №2 – «Free Dance» і «Калиновий цвіт» – представили Україну на фестивалі дитячого мистецтва, який проводила FUNDACIA WIDOWISK MASOWYEH у м.Кракові (Республіка Польща). Фестиваль був першим міжнародним для цієї фундації, тому не став надто чисельним, але виявився досить «рівневим» за якістю виконавської майстерності колективів-учасників.

Дуже цікавою була культурна програма візиту. Наші юні танцюристи отримали «потужну порцію» різноманітних екскурсій по Кракову та його основних культурних локаціях, як-от: королівська резиденція WAWEL, підземний музей історії міста, собор св. Юзефа, дільниця Казімеж, мости через Віслу, пам’ятник Грюнвальдській битві…

І хоча програма перебування була дуже насиченою, і в кінці дня всі в буквальному сенсі слова падали з ніг, перебування в древньому і водночас сучасному місті залишило незабутній слід у душах учасників фестивалю і ще довго згадуватиметься як напрочуд цікава творча та пізнавальна подія в житті.

Йосиф Карпін, керівник ансамблю «FREE DANCE»

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні