Приміщення старовинне, але доглянуте, — Тарас Кучма позитивно оцінив підготовку ЗОШ №15 до навчального року. ФОТО

12 Серпня 0:00

У понеділок, 12 серпня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно з керівником відділу освіти ДМР проінспектували ЗОШ№15 та зустрілися з педагогічним колективом.

У ході зустрічі посадовці проінформували освітян про виклики, які грядуть у новому навчальному році. Про вимогу держави скоротити мережу освітніх навчальних закладів Дрогобича та Стебника на 180 ставок. Про недофінансування галузі освіти через неточність розрахункової формули субвенції. Так загалом дефіцит в освітній галузі Дрогобича та Стебника становить понад 17 млн грн. У ЗОШ №15 — 197 300 гривень.

«З нового року фінансова відповідальність лягає на колективи шкіл, тому ви самі, в колективі, визначатиметеся з заробітною платою і ставками, в межах наданої вам субвенції. Зі свого боку, ми забезпечуватимемо виплату на господарську діяльність шкіл та шукатимемо можливостей проводити ремонти приміщень, оновлювати інвентар. Приміщення ЗОШ №15 старовинне, але гарно доглянуте», — звернувся до освітян міський голова Тарас Кучма.

Після спілкування з освітянами, посадовці, разом з дирекцією школи, оглянули приміщення щодо готовності до нового навчального року.

Зазначимо, відповідно до перепрофілювання шкіл, ЗОШ №15 стане гімназією та прийматиме учнів з 1 по 9 класи.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія