Прощання з першою вчителькою

На вулиці світить яскраве сонце, співають пташки. Час летить невблаганно і змінює усе, що нас оточує. Життєва дорога людини також мінлива і нелегка, несе в життя і сум, і радощі. Усе має початок і кінець. Не можна сказати, що закінчується дитинство наших дітей. 29 травня 4-А клас ЗОШ І – ІІІ ступенів №15 зібралися на останнє родинне свято «Прощавай, перша вчителько!» і батьки, і діти, і вчителі. Однак нинішній день проводить невидиму межу між дитинством та юністю. Як одна прекрасна мить пролетіли роки навчання в початковій школі. Перший клас, перша написана літера, перше прочитане слово, перша вчителька – усе це залишається в пам’яті кожної людини назавжди. Чотири роки минуло з того часу, як діти вперше несміливо переступили шкільний поріг. За цей час школа стала для них рідною домівкою. Наші четвертокласники подорослішали, отримали ґрунтовні знання і своїми успіхами у навчанні довели, що готові стати п’ятикласниками.

Сьогодні настав день, коли наші діти, наші пташенята стають на крило, щоб злетіти у вись. Попереду — невідомість, загадкове майбутнє, нова вчителька. Позаду — тихий берег дитинства, до якого ще не раз захочеться повернутися. Вони ще безтурботні і можливо не до кінця розуміють, що зараз діється…. Хоча до цього йшли 4 шкільних роки. Випускний вечір у 4 класі підготувала вчитель початкових класів Геврик Галина Володимирівна, яка ділилась з нашими дітьми знаннями, уміннями, не шкодувала своїх нервів, часу. Щодня краплина за краплиною наповнювала їхні голови та душі вічним і цінним.

Він пройшов у теплій та веселій атмосфері, на якому школярики попрощалися з першими сходинками дитинства та першою вчителькою, яка впевнено вела їх  стежинами шкільної науки. Сьогодні вони залишили з першою вчителькою свої пустощі, неслухняність, свої перші дитячі радощі, свої добрі серця.

Випускники співали пісні, танцювали, розважали глядачів жартами, декламували вірші. Наша перша вчителька Галина Володимирівна була нам, як друга мама. Вона добра і вимоглива, справедлива і чуйна. І до кожного з нас у неї була своя стежечка, якою вона йшла до наших сердець. А у наших дітей одна спільна доріжка до вчительки.

Нас навчила вчителька

Ще й пісень багато,

А сьогодні ми для неї будемо співати й танцювати, англійською мовою їй вірші читати! Батьки цих талановитих дітей не стояли осторонь: разом з дітьми раділи й вони, разом співали.

Кожен учень отримав Диплом випускника початкової школи.

Важко прощатися з нашим затишним гніздечком — початковою школою і рідною вчителькою.

Галино Володимирівно!

Ви наша перша, зірка найсвітліша,

Що впевненість й снагу давала нам.

Ви наша рідна, добра, наймиліша,

І ми найбільше в світі вдячні Вам!

Спасибі тобі, перша вчителько.