«Прощай, «Краплинко», школа вже нас кличе!»

Ось і завершився 2018-19 навчальний рік. У школах відлунали останні дзвоники, розпочалася пора випускних вечорів. Свято випускників відбулося і в Студії раннього розвитку «Краплинка» Палацу дитячої та юнацької творчості Дрогобича. Дійство мало назву «Прощай, «Краплинко», школа вже нас кличе!»

28-29 травня свої перші дипломи про завершення навчання отримали вихованці шести груп: «Зайчики», «Їжачки», «Левенятко», «Зернятко», «Лисички» та «Метелики». Але спершу діти продемонстрували батькам, дідусям, бабусям та іншим родичам свої вміння і таланти. Маленькі артисти впевнено декламували вірші, виконували пісні українською та англійською мовами, кружляли у таночку і навіть виконали прощальний вальс. Присутні у залі дружно аплодували талановитим діточкам.

Дипломи випускникам «Краплинки» вручив в.о. директора Палацу дитячої та юнацької творчості Богдан Пристай. Він привітав батьків зі святом, а дітям побажав успішного навчання в школі і, звісно, не забувати про свій перший заклад освіти, відвідуючи різноманітні гуртки ПДЮТ.

Несподіваний сюрприз очікував на кількох бабусь і дідуся маленьких випускників. Вони отримали подяки від адміністрації закладу за активну участь у житті «Краплинки».

Святкові заходи підготували:

– куратори груп: Ірина Кропивницька, Олена Старух, Ольга Рижова, Стефанія Кіт, Галина Хом’як, Наталія Мисько;

– учителі музики: Ігор Гомонко, Ольга Рижова;

– акомпаніатори: Ольга Лоєк, Богдана Котів;

– хореографи Ольга Максимищак, Лілія Хлонь;

Звукове забезпечення – Ерік Литвин.

Палац дитячої та юнацької творчості

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні