Профорієнтаційна робота в школах

«Ким бути?»-  над  цим питанням  задумується кожна  молода людина.  Адже  так  важко  зорієнтуватися  у  безлічі професій сьогодні, тому на допомогу як завжди приходять самі близькі люди, котрим можна довіритися, і котрі так піклуються про тебе –це батьки. Більшість батьків хочуть пов’язати  майбутнє життя своєї дитини з навчанням у вищих навчальних закладах, не усвідомлюючи того, що на ринку праці вже достатньо економістів, юристів, вчителів.      На які професії є попит на ринку праці?  Як не помилитися у виборі професії , що стане твоєю майбутню долею? Про які професії ще мало знають юнаки, дівчата та їхні батьки? .

Так упродовж 2018 р. фахівці відділу активної підтримки Дрогобицького  міськрайонного  центру зайнятості Л.Кушнір та К.Мисишин щотижнево проводять зустрічі з батьками та випускниками шкіл міста та району. Особливу увагу   і  звертають на важливості корегування професійних намірів   дитини, їх інтересів відповідно до стану ринку праці, потреб  роботодавців.

З чого почати, якщо постає питання  якому вишу і професії віддати перевагу, на допомогу приходить Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості, адже вибір майбутньої професії залежить від багатьох факторів:від інтересів ,здібностей, потреби ринку праці. Щоб  більше дізнатися про свої нахили до професії  школярів знайомлять з можливістю проходження психодіагностичного  он-лайн тестування на сайті Державної служби зайнятості, на платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри які під супроводом профконсультантів  отримують  код  доступу  та можуть  пройти тестування на професійну спрямованість самостійно ,адже  на сьогоднішній день перспективними вакансіями на ринку праці Дрогобицького регіону є робітничі професії, а саме: кухар, продавець, офіціант, слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник.

До відома батьків було  представлено роботу профорієнтаційного терміналу, роздано листівки, буклети тощо.

Дані  зустрічі справляють  приємне враження  на батьків та керівництво шкіл.

 

Начальник відділу активної підтримки безробітних       С.Шараневич

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні