Профконсультаційний захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю

В рамках проведення Декади зайнятості для людей з інвалідністю у Дрогобицькому МРЦЗ  відбувся профконсультаційний семінар, з метою допомоги особам з інвалідністю у самопізнанні, подоланні невпевненості, оцінюванні власних  можливостей  самореалізації в професійній сфері.

Під час заходу фахівець центру зайнятості розглянула такі питання: професійні цілі та шляхи їх реалізації, оцінка власних можливостей в сфері професійної самореалізації, побудова власної стратегії пошуку роботи. Також наголошено на те, що приступаючи до пошуку роботи, кожна людина мріє про хороше робоче місце, високу оплату, дружній колектив і т.д. Але сама по собі мрія не дасть результату якщо її не підкріпити діями, рішучістю, власними можливостями. Отже, для тих  хто приступає до пошуку роботи, важливо вміти перетворювати свої мрії в ціль та правильно формувати свою мету. Виконуючи практичні  вправи та обмінюючись досвідом, кожна  людина з інвалідністю змогла  отримати   навички допомоги  та  зайняти активну життєву позицію, розкрити власні можливості й потенціал  для самореалізації  на ринку праці.

Проведення подібних заходів є вкрай важливим для підвищення рівня мотивації осіб з інвалідністю до працевлаштування та трудової активності.

 

К.Мисишин, провідний фахівець з питань

зайнятості відділу активної підтримки

безробітних Дрогобицького МРЦЗ

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні