Про звіт депутата Тараса Демка перед виборцями за 2017 рік

17 грудня цього року в приміщенні Дрогобицького коледжу нафти і газу, пройшов Звіт депутата міської ради, від фракції “Громадянська позиція” Тараса Демка. Проведено аналіз виконаної роботи депутатом на ВО №11 та №12 за 2017 рік. Виборці, яких зібралась велика аудиторія, висловлювали, як слова подяки, так і критичні зауваження. Втім, зауваження більше стосувались загальноміських проблем, за які безпосередньо відповідає виконавчий комітет, на чолі з міським головою Тарасом Кучмою, як от відсутність роботи, мізерних заробітних плат, графіку роботи “нічних” магазинів та підпільних казино, поганого прибирання пішохідних хідників, непрозорого виділення земельних ділянок, тощо.

Щодо планів на 2018 рік, Тарас Іванович повідомив присутніх, про необхідність виконання тих чи інших робіт, при цьому конкретизуючи кожен будинок чи прибудинкову територію. Серед загальноміських проблем по благоустрою, депутатом визначено необхідність капітального ремонту проїзної частини та тротуарів на вул. Грушевського, а також завершення ремонту тротуару на вул. Стрийській ( від пров. Куліша до початку вул. Л.Українки). При цьому, він просив громаду міста контролювати хід виконання реконструкції Пл. Ринок, адже з центрального (державного) бюджету виділено десятки мільйонів гривень, а тому ці народні кошти повинні бути прозоро використані.

Багатьох дрогобичан цікавила опозиційна діяльність депутата Демка Т. і фракції “ Громадянська позиція ”. Депутат повідомив, що до тих пір, поки у владних коридорах існуватиме корупція та беззаконня, він перебуватиме в жорсткій опозиції до міського голови і його найближчого оточення. А щодо запитання від одного з присутніх, яке стосувалось включення міського голови Т. Кучми в рейтинг 20 кращих мерів України, то депутат саркастично відзначив: “Тільки в Україні можливе нагородження міського голови, чиє місто ( в даному випадку Дрогобич), за даними Львівської ОДА, займає останнє місце в області за показниками соціально – економічного розвитку”. Як кажуть в народі – “без слів”.

Завершився Звіт гучними оплесками на адресу депутата, який в свою чергу привітав виборців з прийдешнім Новим роком та Різдвяними святами.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні