Про ситуацію з прибиранням сміття, виплату зарплат медикам та оновлення матеріально-технічної бази медустанов міста Тарас Кучма розповів у прямому ефірі радіо «Франкова земля»


У середу, 5 грудня, у Міжнародний день волонтера, у студії радіо «Франкова земля» відбувся черговий ефір за участі міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

Символічно ефір розпочали зі звернення та привітання волонтерів міста Дрогобича та Дрогобиччини.

Відтак міський голова Тарас Кучма проінформував слухачів про ситуацію з прибиранням сміття. Міський очільник наголосив, що через фінансові проблеми тимчасово вивіз сміття було припинено повністю, однак зараз, після фінансової допомоги від ЛОДА, сміття почали вивозити з деяких майданчиків.

Зазначимо, за словами керівництва КП «КМГ», зараз у місті систематично вивозять сміття з 22 сміттєвих майданчиків. Загалом у місті таких майданчиків 78.

Окрім цього, Тарас Кучма наголосив, що зараз активну підтримку у вирішенні проблеми зі сміттям Дрогобичу надають очільник ЛОДА Олег Синютка, мер Львова Андрій Садовий, депутат ВРУ Богдан Матківський, предаставники Уряду.

На завершення обговорення сміттєвої проблеми міський очільник Дрогобича запевнив слухачів та додзвонювачів, що проблему з накопиченням сміття на вулицях міста максимально вирішать до кінця першої декади січня наступного року.

Відтак Тарас Кучма висловив подяку дрогобичанам, які з розумінням ставляться до ситуації і всіляко сприяють її вирішенню.

Також в ході ефіру було обговорено справи у сфері охорони здоров’я міст Дрогобича та Стебника, зокрема про видачу безкоштовного інсуліну, виплату заробітних плат, оновлення матеріально-технічної бази. Щодо виплати заробітних плат, то до кінця зараз відбудуться виплати за частину вересня та жовтень, за листопад та грудень заробітну плату виплатять одразу після надходження субвенції. У відділ охорони здоров’я ДМР сподіваються, що це відбудеться ще до кінця цього року.

Щодо матеріально-технічної бази медустанов міста, то Тарас Кучма наголосив, що за останні два роки її вдалося суттєво поповнити сучасною дороговартісною апаратурою, провести низку ремонтів. Також міський очільник розповів, що вчора відбулося відкриття капітально відремонтованого операційного блоку, а днями до Дрогобича привезли ангіографічне обладнання, яке встановлять у відділенні інтервенційного втручання при гострому інфаркті міокарда, створеному у структурі КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

У ході обговорення сфери охорони здоров’я Тарас Кучма закликав дрогобичан активніше підписувати декларації, оскільки з нового року громадянам, які залишаться без укладеної декларації з сімейним лікарем, доведеться оплачувати послуги вторинного рівня.

Зазначимо, в ході прямого ефіру слухачами було порушено питання несанкціонованої торгівлі алкоголем у нічний час. Відтак Тарас Кучма наголосив, що цю проблему можуть вирішити відповідні правоохоронні органи. До слова, недавно виконавчим комітетом міської ради було прийнято рішення та змінено графік роботи двох нічних магазинів.

На завершення прямого ефіру Тарас Кучма вкотре відзначив єдність та активність громади міста Дрогобича і наголосив, що попри сміттєву кризу у Дрогобичі, спільно з громадою та бізнесом вдається творити позитивні зміни, що свідчить про формування громадянського суспільства у Дрогобичі.

Зацікавленість статтею
[Всього: 5 Середня оцінка: 3]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні