Про результати засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради


У п’ятницю, 4 січня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань Василя Качмара. На засіданні комісії було розглянуто 5 заяв, з яких: заява громадянина міста Дрогобича щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню, де право користування мають малолітні діти; заява громадянина міста Борислава щодо встановлення часу зустрічі з дитиною, яка проживає окремо від батька; заява громадянина міста Дрогобича щодо надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав його колишню дружину, стосовно її шести дітей; дві заяви піклувальників стосовно надання клопотання на безкоштовне навчання у ВПЗ підопічним дітям: дитині-сироти та дитині, позбавленої батьківського піклування.

В ході засідання комісією розглянуто та заслухано звіт про стан виховання, утримання та розвитку прийомної дитини у прийомній сім’ї громадян міста Дрогобича за 2018 рік.

Крім того розглянуто клопотання ДБ «Оранта» стосовно надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав одинокої матері щодо двох її дітей, вихованців даного закладу.

Комісією розглянуто і затверджено 15 індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, на період з 2018р. по 2019р.

Відділ-служба у справах дітей ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні