Про відмову у включенні в перелік для продажу у затвердженні матеріалів з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення, у припиненні договору оренди земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________ 2019 року № ____

Про відмову у включенні
в перелік для продажу
у затвердженні матеріалів з виготовлення
проектів землеустрою щодо відведення земельної
ділянки зі зміною цільового призначення,
у припиненні договору оренди земельної ділянки

Розглянувши клопотання та матеріали фізичних осіб, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 113 від 11.01.2019р.), керуючись ст. 12, ч. 2, 3, 7, ст.ст. 118, 123, 124 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а :
1. Відмовити у включенні в перелік для продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення:
1.1. Попіль Ользі Іванівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку площею 214 кв.м. на вул. Сагайдачного, 9А, для обслуговування нежитлової будівлі.
2. Відмовити у затвердженні матеріалів з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення:
2.1. Пагуті Назарію Ростиславовичу, Пагуті Зенону Олександровичу, прож. м.Дрогобич, земельну ділянку площею 1530 кв.м. на вул. Лесі Українки, 76, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
3. Відмовити у припиненні договору оренди земельної ділянки:
3.1. Драбик Ніні Павлівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку площею 24 кв.м. на вул. Січових Стрільців, 4, для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні