Про злиття філій Стебницького Народного дому

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
__________сесія ____________
РІШЕННЯ

від «___ »__________2019 року № ___

Про злиття філій
Стебницького Народного дому

Відповідно до Постанови КМУ від 12.11.1998 року №1775 «Про нормативи забезпечення населення клубними закладами», рішення сесії Дрогобицької міської ради від 30.01.2018 №1060 «Про передачу нежитлових будівель філій Стебницького Народного дому на баланс Стебницької міської ради», з метою зменшення видатків на утримання будівель установ і закладів культури та розглянувши клопотання начальника відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради (О.Яводчака) від 29.12.2018 р. №490 про злиття філій Стебницького Народного дому, врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол №____ від ________) і постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол № ___ від _________ ), керуючись ст. 25, ч.30 ст.26, ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада В И Р І Ш И Л А:
1. Відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради (О.Яводчак):
1.1 Провести злиття філій Стебницького Народного дому за адресами м. Стебник вул. Дрогобицька,236 та Зелена Діброва,71 в один структурний підрозділ на базі приміщення Стебницького Народного дому за адресою м. Стебник, майдан Шевченка,5/1.
1.2. Обслуговування громади у різних мікрорайонах м. Стебника забезпечити колективами Стебницького Народного дому.
2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О.Дацюк).

Міський голова Т.Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні