Про зміну назв дошкільних навчальних закладів та затвердження нових редакцій статутів закладів дошкільної освіти мм. Дрогобича та Стебника

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_______сесія сьомого скликання
Рішення

від ______________2019 №______

Про зміну назв дошкільних навчальних
закладів та затвердження нових редакцій
статутів закладів дошкільної освіти
мм. Дрогобича та Стебника

На виконання п. 4 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про освіту, з врахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол від _______.2019 року № ___), керуючись п.30 ч.1 ст. 26, ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Змінити назви дошкільних навчальних закладів мм. Дрогобича та Стебника на заклади дошкільної освіти згідно з додатком.
2. Затвердити нові редакції статутів закладів дошкільної освіти мм. Дрогобича та Стебника до 01.09.2019 року.
3. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області (П. Сушко) провести зміни, передбачені у пункті 1 цього рішення та підготувати нові редакції статутів, передбачені пунктом 2 цього рішення до 01.09.2019 року, з дотриманням вимог законодавства України.
4. Директорам закладів дошкільної освіти здійснити заходи для внесення змін у Виписку з Єдиного державного реєстру фізичних осіб-підприємців та громадських формувань по відповідних закладах дошкільної освіти.
5. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області П.Сушка.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань В. Качмара.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні