№ 53 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження Положення про електронні консультації та опитування в місті Дрогобич”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 21.02.2019 № 53

Про затвердження Положення
про електронні консультації
та опитування в місті Дрогобич

З метою інституційного забезпечення та впорядкування процесу проведення електронних публічних консультацій в місті Дрогобич, для безпосередньої участі членів територіальної громади міста у здійсненні місцевого самоврядування, керуючись статтями 26, 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити Положення про електронні консультації та опитування в місті Дрогобич згідно з додатком.
2. Відділу інформаційних технологій та аналізу (С.Гайдер) створити на офіційному сайті міської ради розділ «Електронні консультації та опитування» з посиланням на веб-портал «Е-консультації» з відповідними підрозділами згідно з напрямками Положення. Надати доступ відповідним структурним підрозділам Виконавчого комітету Дрогобицької міської ради до адміністрування веб-порталу «Е-консультації» для здійснення наповнення необхідною інформацією, провести навчання посадових осіб та надавати необхідну консультаційну допомогу.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому В. Коцюбу.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні