Президент України Петро Порошенко з робочим візитом побував у Дрогобичі. ФОТО. ВІДЕО

У четвер, 28 березня, з робочим візитом у Дрогобичі побував Президент України Петро Порошенко.

Разом з Гарантом до Дрогобича прибули віце перем’єр-міністр України Степан Кубів, голова Львівської ОДА Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Президент України привітав дрогобичан на центральній площі міста — площі Ринок, де громада Дрогобича спільно з Президентом виконала Державний Гімн України.

«Дрогобич – свята українська земля. Я сьогодні тут, як Президент, як Верховний Головнокомандувач, щоб подякувати кожному з вас за єдність українського народу, яку ви демонстрували останніх 5 років. За мужність, з якою ви подолали всі перешкоди і породили українську землю і українську державу. За рішучість, якою ми зламали плани Путіна щодо розколу і роз`єднання України. За державотворчість, бо що для українців є найважливіше? Рідна земля і рідна українська хата, яка стоїть на міцному фундаменті, який ми з вами збудували за п`ять років. Цей фундамент є армія України, мова свята українська і церква, і віра українська», — зазначив Президент.

Під час перебування у Дрогобичі Президент України відвідав Дрогобицьку Ратушу, зокрема побував у нещодавно відкритому Центрі надання адміністративних послуг, де міський голова Дрогобича Тарас Кучма продемонстрував Петру Порошенку результати роботи за останні декілька років.

Також керівництво держави, області та міста відвідало «Укрпошту», де Петро Порошенко поспілкувався з дрогобичанами та працівниками установи щодо якості послуг та вчасності виплати соціальних допомог і пенсій.

Спілкуючись з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою, Президент України зазначив, що пишається змінами, які відбуваються у місті та позитивно вражений величезною кількістю людей, які щиро прийшли підтримати Президента.

Прес-служба ДМР

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 12 Середня оцінка: 3.8]
Рекомендуємо також прочитати: