Президент МФК «Галичина» розповів про основні досягнення дрогобицького футболу у сезоні 2018 року та перспективи на 2019 рік. ФОТО.ВІДЕО

У п`ятницю, 5 квітня, у Дрогобицькій Ратуші відбулась прес-конференція МФК «Галичина» щодо підсумків футбольного сезону 2018 року та завдань на 2019 рік.

Прес-конференція відбулася за участі Президента футбольного клубу Юрія Кушлика, гравців команди, журналістів та представників ЗМІ.

У ході прес-конференції Юрій Кушлик спільно із головними гравцями команди розповів про результати, яких вдалося досягнути у футбольному сезоні 2018 року, оновлення складу МФК «Галичина» та старт футбольних матчів 2019 року.

За словами Президента футбольного клубу, вже у цю неділю МФК «Галичина» у Прем`єр-лізі Львівської області зіграє матч на виїзді з ФК “Юність” Верхня Білка. На наступну неділю, 14 квітня, МФК «Галичина» зіграє з командою «Гірник» Новояворівськ на рідному стадіоні «Каменяр».

Також Юрій Кушлик наголосив, що відстежувати новини та матчі команди можна на офіційному сайті МФК “Галичина”.

Присутній на прес-конференції заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар, виступив з пропозицією залучати до футболу і дітей з особливими потребами, зокрема тих, які займаються на базі нещодавно відкритого Інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами.

Деталі у ведеосюжеті:

До теми: Після семирічної перерви МФК «Галичина» визнана переможцем першості Львівської області серед юнацьких команд Другої ліги. ФОТО

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 3]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні