Практику е-управління містом «Дрогобич Smart City» презентували на І Міжнародній конференції публічного адміністрування

21 Травня 0:00

У понеділок, 20 травня, в Українському католицькому університеті відбулася І Міжнародна конференція публічного адміністрування.

Участь у конференції взяли понад 200 учасників — представники дипломатичного корпусу, посадовці центральних та місцевих органів влади, співробітники міжнародних організацій, активісти неурядового сектору, представники програм міжнародної технічної допомоги та провідні міжнародні експерти. Серед них і міський голова Дрогобича Тарас Кучма та керівник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер.

У ході виступів та обговорень учасники обговорили реформи державного управління України в контексті кращих світових практик Good Governance, сучасних механізмів управління регіональним розвитком, інноваційних інструментів залучення громадян до процесів врядування на всіх рівнях та відповідальне лідерство.

На одній з дискусійних панелей міський голова Дрогобича Тарас Кучма поділився з учасниками досвідом про інноваційні інструменти залучення громадян до процесів врядування, які функціонують у Дрогобичі.

Керівник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер презентував проект електронного урядування містом «Дрогобич Smart City».

Крім того, Тарас Кучма та Станіслав Гайдер мали змогу поспілкуватися з Френсісом Фукуямою — американським політичним економістом та публіцистом щодо демократичних процесів в Україні.

Захід відбувся за підтримки Міністерства інфраструтури України, EU4PAR, Фонду Східна Європа, проекту USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” TAPAS, Центру міжнародного приватного підприємництва, Інституту міста, Львівського промислового хабу.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія