повідомлення про продаж на електронному аукціоні об`єктів комунальної власності територіальної громади Дрогобича

Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об»єктів комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича.

1.Інформація про об`єкти приватизації.
Нежитлове приміщення площею 61,6 кв.м., що розташоване за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Бориславська, буд. 78, приміщення 4 –  Об’єкт у реєстрі UA-AR-P-2019-04-09-000004-3
Нежитлове приміщення площею 17,4 кв.м., що розташоване за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Бориславська, буд. 78, приміщення 5 – Об’єкт у реєстрі UA-AR-P-2019-04-09-000003-3

2.Інформація про електронний аукціон:
Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов.
Дата та час проведення аукціону:
7.05.2019 р. Година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня. Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні без умов, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19−30 до 20−30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

3.Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація.
3.1. Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Бориславська, 78, пл. 61,6 м. кв.
Стартова ціна об»єкту (з ПДВ) для продажу на аукціоні без умов: 172 176 грн. з ПДВ.
Розмір гарантійного внеску :17 217, 60 грн., з ПДВ.
Стартова ціна об»єкту (з ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 86 088 грн. з ПДВ.
Розмір гарантійного внеску: 8 608,80 грн, з ПДВ.
Стартова ціна об»єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 86 088 грн. без ПДВ.
Розмір гарантійного внеску: 8 608,80 грн, з ПДВ.
Розмір реєстраційного внеску: 834,60 грн.
Період між аукціоном без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій 21 календарний день від дати аукціону.
Крок аукціону на аукціоні без умов: 1721,76 грн.
Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 860,88 грн.
3.2.Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Бориславська, 78, пл. 17,4 м. кв.
Стартова ціна об»єкту (з ПДВ) для продажу на аукціоні без умов: 48 634,80 грн. з ПДВ.
Розмір гарантійного внеску : 4863,48 грн., з ПДВ.
Стартова ціна об»єкту (з ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 24317,40 грн. з ПДВ.
Розмір гарантійного внеску: 2 431,74 грн, з ПДВ.
Стартова ціна об»єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 24317,40 грн. з ПДВ.
Розмір гарантійного внеску: 2 431,74 грн, з ПДВ.
Розмір реєстраційного внеску: 834,60 грн.
Крок аукціону на аукціоні без умов: 486,34 грн.
Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 243,17 грн.

4. Час і місце проведення огляду об’єктів комунальної власності.
Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником відділу оренди та приватизації Яцишин О. Є. за телефоном: 22535 з 10.00 до 17.00.
Начальник відділу : Росоха Р. В.
Організатор аукціону:Виконавчий комітет ДМР (код за ЄДРПОУ 25558625).
Адреса: 82100, м. Дрогобич, пл. Ринок, 1.
Найменування банку та його реквізити для проведення розрахунків за придбані об»єкти.
№ 37187014146989 у Дрогобицькому УДКСУ у Львівській області, МФО 825014, код ЄДРПОУ 26307196.
Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: prozorro.sale

5. Перелік документів:
Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:
1) для потенційних покупців – фізичних осіб – громадян України – копія паспорта громадянина України;
2) для іноземних громадян – копія документа, що посвідчує особу;
3) для потенційних покупців – юридичних осіб:
– витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань України – для юридичних осіб – резидентів;
– документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, – для юридичних осіб – нерезидентів;
– інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;
– остання річна або квартальна фінансова звітність;
4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.
5) письмова згода довільної форми потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу (у разі наявності таких).

6.Додаткова інформація:
Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432 .
Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.