Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Дрогобицької міської ради «Про затвердження Положення про підготовку та проведення інвестиційного конкурсу будівництва, реконструкції об’єктів житлового і нежитлового призначення та соціальної інфраструктури міста Дрогобича”

Проект регуляторного акта – рішення Дрогобицької міської ради «Про затвердження Положення про підготовку та проведення інвестиційного конкурсу будівництва, реконструкції об’єктів житлового і нежитлового призначення та соціальної інфраструктури міста Дрогобича”.

Розробник проекту – відділ правового забезпечення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Мета проекту – забезпечення умов стабільної роботи з інвесторами, створення сприятливих умов для ведення інвестиційної діяльності, узгодження інтересів потенційних інвесторів та громади м.Дрогобича, стабільний економічнй і соціальний розвиток міста.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення на поштову адресу: пл.Ринок,1, м.Дрогобич (кабінет 26) та електронну пошту lawyer_dmr@ukr.net – відділ правового забезпечення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Аналіз регуляторного впливу та проект рішення буде опубліковано на сайті Дрогобицької міської ради http://drohobych-rada.gov.ua/.

Відділ правового забезпечення ДМР