«Полонійна родина» продовжує свою роботу

З 5 по 10 червня 2019 року учні Дрогобицької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 черговий раз відвідали польське місто Битом як учасники довготривалого проєкту «Полонійна родина». Саме в цей період проходив І-й модуль другої частини проєкту під назвою «Зустріч юних істориків». Дванадцять наших восьмикласників (учні 8-А, 8-Б, 8-В класів) мали змогу познайомитися з історією Польщі, а саме з польською частиною краю Сілезія, дізнатись про звичаї і традиції цієї землі, національний колорит і культуру.Знайомство відбувалося через відвідування музеїв, визначних місць, інтерактивні заняття в школах, університеті, спілкування та ігри з польськими учнями, вчителями.

Першими, з ким ми зустрілися, перебуваючи в Битомі, були наші давні друзі і партнери по проєкту учні та вчителі Битомської школи №5 ім. Полі Мацейовської. Під час цієї зустрічі учасники дрогобицької делегації довідалися про багату історію школи, поклали квіти до пам’ятника її патронки Полі Мацейовської.

Потім були цікаві заняття в Інституті народної пам’яті м. Катовіце, лекція та інтерактивні заняття на філологічному факультеті Сілезького університету, пізнання історії Сілезьких повстань через інтерактивні ігри в музеї цих повстань у м. Свєнтохвіце, цікава пізнавальна екскурсія в національному музеї м. Катовіце, мандрівка історичними місцями м. Нікішовєц. Цікавими для учнів були інтегровані заняття в школі №44 м. Битом, спільні ігри та частування з учнями цієї школи.

На заключному етапі І модулю проєкту діти обмінялись враженнями, подарунками і попрощалися зі своїми польськими друзями, сповнені позитивнх емоційтасподіваючись на наступну цікаву зустріч.

                                                        Заступник директора Живчин Д.О.,

                                                        учитель німецької мови Дробиняк О.М.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні