Поліція визнала наклепом заяву депутата Романа Броницького про фінансові зловживання у сфері освіти

18 Липня 0:00

На засіданні сесії Дрогобицької міської ради, яке відбулося 6 червня цього року, депутат Роман Броницький публічно заявив з трибуни про фінансові зловживання у міськраді, зокрема, у сфері освіти.

«Так красти, використовувати нецільово кошти, маніпулювати, визначати напрямки, де їх давати, де є кращі, а от в тих — кращих, я відмию гроші, а отим — я дам фігуру з трьох пальців, тому що вони не йдуть, на коліна не стають і є непослушні, і, — депутати, на яких немає впливу, тобто, їм нічого не дати. Хлопці, так вже більше не буде. Клянуся… І тих 70 тисяч, які є «нуль», у порівнянні з бюджетом, хлопці, ви будете добре пам’ятати», — публічно заявив Роман Броницький.

Цю заяву депутат зробив під час обговорення питання перерозподілу бюджетних коштів, апелюючи до керівництва міста та відділу освіти тим, що в очолюваній ним школі №18, яка розташована у Стебнику, необхідно відремонтувати дах, який 9-10 березня було пошкоджено внаслідок негоди. За словами депутата, для вирішення цієї проблеми, необхідно 70 тисяч гривень.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма негайно звернувся до начальника місцевого відділу поліції Андрія Біласа з вимогою провести розслідування за озвученою заявою депутатом Романом Броницьким, аби підтвердити або спростувати її, і у випадку підтвердження притягнути винних до відповідальності. Відтак, за зверненням Тараса Кучми по цьому факту Дрогобицьким ВП ГУ НП у Львівській області проводилась перевірка, яка була зареєстрована в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші дії №6267 від 12.06.2019 року.

Як повідомляється в офіційному листі за підписом начальника Дрогобицького відділу поліції Андрія Біласа, у ході перевірки встановлено, що інформація, яку депутат Роман Броницький повідомив на засіданні сесії Дрогобицької міської ради 6 червня 2019 року, не знайшла свого підтвердження і є недостовірною.

У відділі правового забезпечення ДМР зазначають, що станом на сьогодні готують позовну заяву до депутата Романа Броницького щодо захисту честі і гідності Дрогобицької міської ради та її виконавчих органів.

Прес-служба ДМР