Подорож в Країну безпеки

Наше життя не завжди протікає спокійно. Кожного дня можна почути про нещасні випадки. Як важливо у таких ситуаціях не розгубитися, пригадати як врятуватися самому та допомогти іншим.

Учитель початкових класів Грішна Н.І. разом з учнями 2-Б класу ЗОШ І-ІІІ ст.№15 вирушила  в Країну безпеки. Допомагала їм мандрувати чарівна квіточка. Кожна її пелюс­точка була зупинкою із завданням для учнів. Щоб отри­мати пелюстку потрібно школярам промовляли такі слова: «Квітко, нам допомагай і пелюсточку віддай. Нам завдання загадай!»

Діти часу не гаяли і  у подорож вирушили.

І зупинка «Юні пожежники».

Наталія Іванівна розповіла діткам про вогонь і переглянули мультфільм « Приборкувач вогню»,  який дійсно приносить людям велику користь. Та коли з ним поводитися необережно, вогонь з друга перетворюється на ворога.

Вивчіть правила пожежні

Будьте завжди обережні

Знає хай дитина кожна

Жартувать з вогнем не можна!

ІІ зупинка «Небезпечні речовини та ліки», на якій вчитель нагадала, що  найкраще дотримуватися найголовнішого правила. Його малеча  прочитає, коли складе літери на етикетках пляшок. Діти складають речення із слів, які надруковані на етикетках пляшок  «НЕВІДОМІ РЕЧОВИНИ НЕ ЧІПАЙ!»

Друже, добре пам’ятай:

Невідомі речовини, ліки, різні хімікати

Вдома сам не зачіпай

Щоб,бува, не постраждати!

ІІІ зупинка «Дорожня абетка». Виходить учень-Незнайко і плаче, бо не знає як правильно перейти дорогу. До нього вибігає хлопчик у костюмі світлофора. Учитель проводить гру « Дорожні знаки». На дошці розміщені ілюстрації дорожніх знаків. Один учень збирає попереджувальні знаки, другий – заборонні.

Щоб не трапилось біди, шанувати треба знаки.

На дорозі – небезпечно, уважним бути доречно!

IV зупинка «Гриби та ягоди», на якій Наталія Іванівна проводить гру «Назбирай гриби».  На дошці малюнки їстівних та отруйних грибів, ягід. 1 учень збирає їстівні гриби у кошик, а 2 – ягоди.

 Пам’ятаймо  разом з вами, добре правило моє:

Поміж добрими грибами 1 отруйні також є.

Та без дозволу дорослих не збирайте ви грибів,

Щоб ніхто з вас і ніколи від грибів не захворів!

V зупинка «Надзвичайні ситуації», на якій переглядають мультфільм «Тривога в лісі».

І остання VI зупинка «Засоби індивідуального захисту».  Школярі наввипередки  одягали протигази. Відмінним прикладом директора школи Логина Ігоря Львовича вони раділи, бо той одягнув протигаз.

Всі ці знання допоможуть вам у разі небезпеки. Пам’ятайте все та інших навчайте!

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні