Побажань багато — почнуть з найголовнішого: мешканці мікрорайону Нова Волоща погодили з владою міста першочергові заходи

6 Серпня 0:00

У понеділок, 5 серпня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів виїзний прийом громадян — мешканців м-ну Нова Волоща.

Разом з міським головою участь у зустрічі взяли представники Департаменту міського господарства, комунальних підприємств «Дрогобичводоканал» та «Комбінат міського господарства», депутат ДМР Роман Броницький, радник міського голови Олег Дукас та службовці ДМР.

У ході зустрічі з міським головою мешканці повідомили низку проблем, які потрібно вирішити: відремонтувати ділянку дороги на вулиці Северина Наливайка (заїзд у мікрорайон), провести покіс зелених зон, відновити зв’язок дротового радіо, відсутність дитячого садку у мікрорайоні, витоки води з водогону, відновлення благоустрою після ремонтних робіт водогону, облаштування обмежувачів швидкості автотранспорту в межах пішохідного переходу на вулиці Пилипа Орлика, проведення брукування тротуару на вулиці Пилипа Орлика, необхідність упорядкування дороги на вулиці Парковій, згідно з планом, упорядкування графіку руху громадського транспорту та графіку вивозу ТПВ. Також мешканці просили міського голову навести лад зі стихійною торгівлею у центрі Дрогобича.

Після годинної розмови міського голови, депутата, посадовців з громадою міста, сторони погодили першочергові заходи: замощення тротуару бруківкою проведуть за умов співфінансування міського бюджету та частки депутатських коштів, які виділяються депутату Роману Броницькому з міського бюджету; в межах громадського бюджету упорядкують дитячий майданчик, за умови виділення коштів, проект якого подали мешканці мікрорайону; упорядкують колектор на вулиці Станіславського; упорядкують дорогу на вулиці Парковій відповідно до плану; проведуть ямковий ремонт заїзду на вулиці Северина Наливайка (біля електромережі); внесуть корективи у графік руху громадського транспорту та графік вивозу ТПВ.

У ході зустрічі директор КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала роз’яснив мешканцям, що витоки води відбуваються не у мережі водоканалу, а вода дренує підземними телефонними комунікаціями, які прокладені у мікрорайоні. Щодо відновлення благоустрою після ремонтних робіт водогону, то ці роботи виконають у найближчі дні.

Що стосується залізобетонного колектора на вулиці Станіславського, то з боку адміністрації КП «Дрогобичводоканал» та керівництва міста будуть вжиті заходи щодо порушення в будівництві інженерних споруд, адже колектор призначений для прийому дощових вод з території, прилеглої до вулиці 22 Січня, — прокоментував Роман Шагала.

Озвучені мешканцями господарські проблеми, які не потребують максимальних затрат, Департамент міського господарства спільно з комунальними підприємствами, вирішать першочергово, щодо глобальних проектів, структурні підрозділи підготують пропозиції, на які потрібно виділити фінансування.

Щодо решти скарг, сьогодні, 6 серпня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма дав доручення відповідним структурним підрозділам вжити відповідних заходів для вирішення проблем, озвучених мешканцями мікрорайону Нова Волоща.

Щодо зауважень по вулиці Парковій, відбудеться ще одна зустріч з мешканцями, за участі представників КП «Управління капітальним будівництвом», в ході якої буде прийнято рішення про вирішення проблем.

Прес-служба ДМР