“Пізнавально, дружно, весело!”

Саме під таким  гаслом у ЗОШ №8 пройшов вже традиційний Тиждень природничих та точних наук, який та об’єднав знавців математики, фізики, хімії, біології, географії та інформатики, обіцяючи бути цікавим та захоплюючим.

Тиждень розпочався відкриттям, під час якого учні 8 класу презентували Світ точних наук у стилі казки «Ріпка», наголошуючи про важливість всіх наук.

В межах Тижня було проведено ряд захоплюючих заходів для учнів школи. Було організоване «Містечко розумних та кмітливих», проект «Сходинками науки», географічна  гра «Що? Де? Коли?».

Під керівництвом вчителів біології, хімії, фізики та інформантики були створені та презентовані навчальні проекти «Хіміки-винхідники», «Видатні біологи України», «Зорові ілюзії», «Математична мандрівка».

Кульмінацією тижня став інтегрований позакласний захід «Дива? Ні! Наука!»  Марафон дослідів, до якого міг долучитися кожен охочий і власноруч провести експеримент з фізики, хімії чи біології, розв’язати цікаві ребуси чи практичні задачі з математики та інформатики, дав відчути себе дослідником та переконав усіх присутніх, що наука може бути доступною та цікавою.

Підводячи підсумки тижня можна з впевненістю високо оцінити рівень знань та бажання розвиватися та досягати нових вершин.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні