Після десятиденного відпочинку у місті, «у якому вся сіль», діти з Нової Каховки відбули додому. ФОТО

12 Липня 0:00

Десять днів 14 дітей з Нової Каховки, що на Херсонщині, гостювали у Дрогобичі.

Впродовж цього часу новокаховчани мали змогу ознайомитись з історією міста Дрогобич, міста — у якому вся сіль. Окрім цього, гості відвідали фортецю «Тустань», Гошівський монастир та курортний Трускавець.

Щодня у реколекційному домі «Самарянин», де проживали новокаховчани, на них очікували цікаві квести, козацькі забави, вікторини та, звісно, екскурсії Дрогобичем: солевиварювальний завод, церква Святого Юра, Катедральний Собор Пресвятої Трійці та ін.

Чотирнадцять дітей з Нової Каховки у вівторок, 2 липня, прибули до Дрогобича, де у межах партнерської співпраці між містами Дрогобич та Нова Каховка, угоду про яку підписали минулого року міські голови обох міст.

Як зазначають у відділі молодіжної політики, сім`ї та спорту ДМР, який займався організацією відпочнку новокаховчан, дрогобицькі дітлахи вже також двічі відвідували Нову Каховку, а нещодавно 14 дітей повернулись з 10-денного відпочинку з Нової Каховки.

Четвер, 11 липня — був останнім денем перебування новокаховчан у Дрогобичі у межах цього візиту .

Аби подякувати за візит до міста солі, побажати щасливої дороги та вручити пам`ятні подарунки з юними новокаховчанами та їх наставником — головним спеціалістом відділу сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Наталією Нестерук зустрівся міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Зустріч відбулася у Світлиці Дрогобицької Ратуші.

Міський очільник зазначив, що дрогобичани завжди будуть радо вітати новокаховчан у Дрогобичі, адже ми є однією нацією, ми є містами-побратимами і нам як ніколи необхідно бути побратимами по духу.

Також Тарас Кучма відзначив подякою колектив дітей, які прибули до Дрогобича.

Окремі слова подяки міський голова Дрогобича висловив отцю Олегу Турківу, адміністратору реколекційного дому «Самарянин», за допомогу в організації літнього відпочинку дітей з міста Нова Каховка.

Юні новокаховчани також щиро подякували за теплий прийом та відпочинок, зазначивши, що тут вони побачили та довідались багато нового, ознайомились з традиціями, що було надзвичайно захоплююче та цікаво.

Завершилась зустріч спільним фото

Прес-служба ДМР

 

Чат-бот Гаряча лінія