Підведено підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами закладів освіти Дрогобича та Стебника у 2018-2019 н.р.

Нещодавно відбулося чергове розширене засідання ради міського методичного кабінету відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської за участю заступників з навчально-виховної роботи керівників  закладів загальної середньої освіти  Дрогобича та Стебника. На засіданні ради розглядалися питання щодо результатів  моніторингового дослідження з вивчення проблематики освітніх змін у  закладах освіти Дрогобича та Стебника; про наповнення сайту відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради новинами та розміщення дописів на Освітньому порталі Львівщини. Галина Марчук,  голова ради міського методичного кабінету доповіла про стан та результативність методичної роботи з педагогічними кадрами у 2018/2019 навчальному році. Крім того було прийнято рішення щодо відзначення педагогічних працівників за активну участь у методичній роботі за підсумками навчального року. На засіданні йшла також мова про підготовку серпневих секційних засідань та про планування роботи методичного кабінету на 2019-2020 н.р.

Матеріали засідання ради ММК відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради можна переглянути за посиланням

Підсумки роботи ММК з педагогічними кадрами у 2018-2019 н.р.