Під час урочистостей у польському місті-партнері Остшешуві дрогобицьку делегацію запросили до співпраці представники з Німеччини. ФОТО

6 Травня 0:00

На запрошення старости польського міста-партнера Остшешува Леха Яніцкі днями делегація з Дрогобича взяла участь у відзначенні 20-річчя місцевого самоврядування та 15-ї річниці вступу Польщі до Європейського союзу. Участь заходах з Дрогобича взяли начальник управління праці та соціального захисту населення ДМР Іван Терлецький, начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, керівник КНП «Стебницька міська лікарня» Андрій Коцюба. Очолив делегацію міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

У ході урочистостей міський голова Дрогобича привітав побратимів з відзначенням ювілейних дат та наголосив на особливості партнерства України та Польщі, зокрема, в контексті війни на Сході України.

«Подвиг наших добровольців та військовослужбовців у протистоянні з російським загарбником — це не лише досягнення українського народу, а й країн Європи. Бо якщо б ми не зупинили цього агресора на східних теренах України, не факт, що від цієї агресії не постраждали б країни Європи. Тому в умовах сьогодення нам важливо бути співдружніми», — заявив Тарас Кучма.

Також Тарас Кучма відзначив, що здобутки, якими сьогодні гордиться Польща, перебуваючи у складі ЄС, лише впродовж останніх років вдається впроваджувати й в Україні, зокрема й у Дрогобичі у різних сферах діяльності. Але різниця в тому, що в першому випадку вкладаються кошти ЄС, а у другому — постійний самостійний пошук інвесторів та гуртування громади.

Також в ході святкувань дрогобичани долучилися до висадження дерева як символу єдності та партнерства.

Загалом участь у святкуванні взяли понад 200 осіб. Серед яких були й делегації з Німеччини. Відтак в ході святкувань, з ініціативи німецької сторони, дрогобицька делегація отримала запрошення щодо співпраці та партнерства.

Тому не виключено, що невдовзі у Дрогобича з’являться партнери ще й у Німеччині, а саме — з містечка Мейссен.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія